Wigilia w klasie 2 a

19 grudnia 2019 r. w klasie 2 a odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli uczniowie wraz z rodzicami. Dzieci z utęsknieniem wyczekiwały tego szczególnego dnia. Po kilku tygodniach intensywnej pracy uroczyście wystrojone i w radosnych nastrojach wystąpiły przed swoimi rodzicami prezentując inscenizację pt. ” Przy wigilijnym stole”. Przedstawienie miało na celu przybliżenie zwyczajów związanych z tradycyjną Wigilią Bożego Narodzenia. Akcja rozgrywała się w wigilijny wieczór w mieszkaniu współczesnej rodziny.
Zachwytom nie było końca. Rodzice nie mogli uwierzyć, że ich pociechy potrafią tak pięknie recytować, odgrywać role i śpiewać tyle kolęd.
Podobne zdanie miała również p. dyrektor Katarzyna Wojcieszek, która zaszczyciła nas swoją obecnością. Dzieci z dumą słuchały pochwał z jej ust.
Po występach okraszonych gromkimi brawami życzenia wszystkim złożyła wychowawczyni klasy – p. Mariola Leś. Potem nastąpiło łamanie się opłatkiem i poczęstunek, który przygotowały mamy. Na zakończenie spotkania rodzice wyrazili nadzieję, że w przyszłym roku ich dzieci również przygotują podobną niespodziankę. Postaramy się nie zawieść ich zaufania.

Skip to content