Warsztaty świąteczne przedszkolaków

W miniony piątek – 13 grudnia 2019 r., w magicznej atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia odbyły się warsztaty plastyczne przedszkolaków. Dzieci wykonywały piękne ozdoby świąteczne pod okiem p. Malwiny Domagały oraz p. Agnieszki Surlej. Na warsztaty zaproszono nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz Panie dyrektor. Pierwszy etap pracy przedszkolaków polegał na pomalowaniu farbami choinki – stojaka na bombkę, następny na ozdobieniu styropianowej bombki różnorodnymi materiałami. W efekcie powstały wspaniałe stroiki, które przedszkolaki zabrały ze sobą do domu. Oprócz wykonywania prac plastycznych, dzieci wzięły udział w grze „Świąteczne memory” oraz zabawie ruchowej „Magicznych Świąt”. Przedświąteczny czas umiliło również wspólne śpiewanie kolęd oraz słodki poczęstunek.

Skip to content