V miejsce w piłce ręcznej chłopców

W dniu 16 listopada 2017r. w hali sportowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017-2018”. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej. W mistrzostwach wzięło udział 7 szkół. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.
Drużyna naszych chłopców wywalczyła V miejsce. 
Skład naszej reprezentacji:
1. Mateusz Adamiak
2. Kamil Graczyk
3. Eryk Podgórniak
4. Paweł Waloch
5. Damian Borek
6. Dawid Foręc
7. Piotr Gonera
8. Patryk Konstanty
9. Bartosz Olejnik
10. Bartłomiej Sarowski
11. Mateusz Sobczak
12. Michał Brzozowski
13. Damian Podgórniak
14. Dawid Zygmunt
15. Miłosz Domagała
16. Mateusz Lont 

Dodaj komentarz

Skip to content