Turniej gier planszowych

21 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się III Turniej Gier Planszowych. Turniej rozpoczęli najmłodsi zawodnicy – uczniowie z klas IV -VI. Potem do gry dołączyli uczniowie starszych klas. Ich gra była pełna energii, a rywalizacja bardzo wyrównana. Po skończonych rozgrywkach uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku, przygotowanego przez członków Szkolnego Klubu Wolontariusza. Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze i zakończył się wręczeniem medali i dyplomów najlepszym uczestnikom. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwała pani Anna Różańska i pani Barbara Pabisiak wraz z przedstawicielami wolontariatu.

Oto wyniki turnieju:
Klasy IV-VI
Chińczyk:
I miejsce – Kacper Franelak Vb
II miejsce – Justyna Pawłowska Vb
III miejsce – Oliwier Nowaczyk Va

Warcaby:
I miejsce – Wiktoria Nykiel Va
II miejsce – Mateusz Kubiak IVb
III miejsce – Rafał Nowakowski IVb

Klasa VII i klasy gimnazjalne
Chińczyk:
I miejsce – Izabela Graczyk IIIb
II miejsce – Olga Kowalczyk IIIa
III miejsce – Pola Szymańska IIIa

Warcaby :
I miejsce – Kamil Graczyk IIIa
II miejsce – Kinga Borczyk IIa
III miejsce – Damian Podgórniak IIb

Dodaj komentarz

Skip to content