Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 25 kwietnia 2018r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. Celem konkursu było podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
– w kategorii szkół podstawowych: Maciej Śmieja, Mateusz Olak i Piotr Gędek
– w kategorii gimnazjum: Bartosz Olejnik, Patryk Wojcieszek i Mateusz Lipiński

Uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: test wiedzy ogólnej z zakresu ruchu drogowego, pierwsza pomoc przedmedyczna, test praktyczny na rowerowym torze przeszkód.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. 

Dodaj komentarz

Skip to content