Szkoły Pełne Talentów

Dobiegła końca akcja „Szkoły Pełne Talentów” prowadzona przez sieć sklepów LIDL. 💛 Na koncie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie udało się zgromadzić, aż 1448 TALENCIAKÓW! 💪 👏
Pragniemy serdecznie podziękować każdemu, a przede wszystkim Wam drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem włączyliście się w zbiórkę na rzecz naszej szkoły. ☺ Dzięki Waszemu wsparciu udało się nam wymienić zebrane TALENCIAKI na sprzęt sportowy, z którego korzystać będą nasi uczniowie. 🎁 Nasz magazynek powiększył się o zestaw do unihokeja 🏑, w którego skład wchodzi 12 kijów, 6 piłeczek i torba do przechowywania oraz 20 sztuk znaczników drużynowych w dwóch kolorach z praktyczną torbą.🤗
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! ☺☺☺
„Teraz czas na Nas z pomocą LIDLA, patrzcie jak wszyscy rozwijamy skrzydła!” 💸
#szkołalidla

Skip to content