Szkolny konkurs plastyczny i fotograficzny

W czerwcu 2019 roku w szkole został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „Owadzi świat”. Na zajęciach plastyki uczniowie z klas szóstych wykonywali dowolną techniką prace przedstawiające owady. Prace miały być inspirowane otoczeniem bowiem powstawały w naszej Ekopracowni. Komisja konkursowa w składzie: p. Aneta Pierzyna oraz p. Magdalena Kowalczyk postanowiła przyznać następujące miejsca:
I miejsce – Wiktoria Kempa kl. VIa
II miejsce – Aleksandra Betka kl. VIa
III miejsce – Maja Czarnojan kl. VIa
wyróżnienia: Nina Wilmańska i Patryk Myja kl. VIb

Drugi konkurs, który również dotyczył Ekopracowni to konkurs fotograficzny „Kwiaty”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zdjęć kwiatów i roślin, które rosną w szkolnym ogródku. Fotografie wykonywali chętni uczniowie na zajęciach plastyki, techniki oraz zajęć artystycznych. Komisja po długich obradach ogłosiła następujące wyniki:
Kategoria klas 5-7:
I miejsce – Julia Sztandera kl. VIa
II miejsce – Michał Kuma kl. Vb
III miejsce – Wiktoria Kempa kl.VIa
wyróżnienie – Aleksandra Betka kl. VIa
Kategoria klas 8 i III gimnazjum:
I miejsce – Filip Hojda IIIa
II miejsce – Igor Podgórniak kl. IIIa
III miejsce – Julia Krzyżoś kl. IIIa
wyróżnienie – Zuzanna Świat kl. IIIb

Skip to content