Szkolne przygody Gangu Słodziaków

30 listopada 2019 roku odbyła się II edycja konkursu plastycznego „Szkolne przygody Gangu Słodziaków”. Organizatorami całego przedsięwzięcia były: p. Iwona Bereś, p. Mariola Leś i p. Agnieszka Surlej. Na uroczystość zostały zaproszone: p. Michalina Prusińska – pracownik Nadleśnictwa Wieluń oraz p. Barbara Domagała – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie. 
Pani Michalina Prusińska opowiedziała uczniom o pracy leśnika, a pani Barbara Domagała przeczytała jeden rozdział książki Renaty Piątkowskiej pt. „Gang Słodziaków”. 
Na koniec spotkania rozstrzygnięty został konkurs plastyczny, w którym nagrody zostały ufundowane przez sieć sklepów Biedronka oraz przez Nadleśnictwo Wieluń. Organizatorzy dziękują uczniom za tak liczny udział w konkursie, a zaproszonym gościom za przybycie.

Skip to content