Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego

5 marca 2019r. odbyła się Szkolna Olimpiada Języka Angielskiego dla uczniów klas IV i V. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów, którzy zmierzyli się z testem gramatyczno-leksykalnym sprawdzającym ogólną znajomość angielskiej gramatyki, słownictwa czy czytania ze zrozumieniem. Uczniowie świetnie poradzili sobie z przygotowanymi dla nich zadaniami i wykazali się nie lada wiedzą, a zwycięzcy będą reprezentowali naszą szkołę na konkursie języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Konopnicy. Ostateczne wyniki konkursu to:
I miejsce – Maja Espinoza Tapia Bator, kl. IVc
II miejsce – Zuzanna Swędrak, kl. Va
III miejsce – Ignacy Szymański, kl. Va
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok oraz do nauki języków obcych.

Skip to content