Stypendia dla naszych uczennic

Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego co roku przyznaje stypendia najzdolniejszym uczniom i studentom z terenu powiatu wieluńskiego. Tegoroczna uroczystość wręczenia nagród finansowych odbyła się w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu 16 listopada 2017r. W wydarzeniu wzięli udział zarówno sponsorzy, jak i stypendyści wraz z rodzicami. W tym roku stypendia w ramach różnych programów otrzymało łącznie 38 osób, wybranych spośród aż 121 kandydatów, którzy złożyli wnioski stypendialne. O oprawę muzyczną uroczystości zadbała złożona z uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 kapela „Krótkie spięcie”.
Wśród wyróżnionych znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły z klas gimnazjalnych: Justyna Warzycha z kl. IIIa oraz Patrycja Brzozowska z klasy IIIb. Składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Skip to content