Spotkanie z bohaterem filmu „Najlepszy”

21 września 2018 roku za sprawą funkcjonariuszy Zespołu ds. Nieletnich i Patologii wieluńskiej komendy odbył się projekt profilaktyczny pod nazwą „NAJLEPSZY – Gdy słabość staje się siłą”. W ramach tego przedsięwzięcia młodzież ze szkół podstawowych i średnich powiatu wieluńskiego obejrzała w Kino-Teatrze „Syrena” pokaz filmu „Najlepszy”. Z naszej szkoły w projekcie wzięli udział uczniowie klas trzecich gimnazjum.
Film „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, przedstawia historię życia Jerzego Górskiego – utalentowanego sportowca, który przed rozpoczęciem kariery borykał się z ciężkim uzależnieniem od narkotyków. Najważniejszym i najbardziej zaskakującym elementem tego projektu było spotkanie z głównym bohaterem filmu Jerzym Górskim, który opowiadał młodzieży o trudnej, ale zakończonej sukcesem drodze, a także o tym, dlaczego w życiu najbardziej liczą się wolność i pasja. 

Dodaj komentarz

Skip to content