Spektakl „W tajemniczej krainie krasnali”

26 września, uczniowie klas 1 a, 1 b, 2 a, 2 b oraz klasy „0” wybrali się pod opieką pań Ireny Ciani, Magdaleny Kowalczyk, Marioli Leś, Wioletty Podgórniak oraz p. Malwiny Domagały i p. Agnieszki Surlej do kinoteatru „Syrena” w Wieluniu na przepiękne widowisko pt. „W tajemniczej Krainie Krasnali”. Przygotowali je aktorzy Teatru Muzycznego „Duduś” w Łodzi.
Skrzat Hałabała wpada w panikę „Nie ma bajek! Troll Szczerbol ukradł wszystkie bajki”. Tak zaczyna się baśń muzyczna. Dwa wesołe króliki – Białasek i Łaciatek wspólnie ze skrzatem Hałabałą i Krasnalami zapraszają dzieci z widowni do napisania nowej bajki i do poznania leśnej tajemnicy. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny zespół teatralny, wprowadził nasze dzieci w zaczarowany i magiczny świat baśni. W trakcie przedstawienia dzieci bawiły się i brały w nim czynny udział. Razem z aktorami śpiewały i tańczyły. Wiele radości i zabawy oraz śmiechu wniosły ciekawe konkursy, w których mogły brać udział chętne dzieci. Każdy uczestnik konkursu został obdarowany upominkiem. Ciekawa gra aktorów i świateł, przyjazna scenografia oraz efekty specjalne sprawiły, że przedstawienie wzbudziło zachwyt u wszystkich dzieci. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród rzeczowych.

Skip to content