Spektakl „Czarodziejski ołówek”

We wtorek 27 lutego 2018r. uczniowie klas Ia, IIIa oraz IIIc wraz z opiekunami p. Marleną Olbińską, p. Wiolettą Podgórniak oraz p. Ireną Cianią obejrzeli w  w Kino-Teatrze „Syrena” w Wieluniu spektakl teatralny pt. „Czarodziejski ołówek” prezentowany przez artystów Wrocławskiego Teatru Edukacji IN-ART. Nowatorska forma spektaklu, barwna scenografia, efekty świetlne, piękne kostiumy, zabawne, wesołe piosenki oddziaływały na wyobraźnię i sprawiły, że dzieci z dużym zaangażowaniem obejrzały spektakl. Ich żywy udział w przedstawieniu, śmiechy, krzyki i brawa potwierdzały dobrą zabawę. To była pouczająca bajka. Główny bohater Michaś przeżywa mnóstwo przygód za sprawą ołówka o czarodziejskiej mocy. Pewnego razu pomógł staruszkowi, a ten odwdzięczając się podarował mu ów magiczny przedmiot. Dzięki niemu chłopiec poznaje wiele niezwykłych postaci, którym ochoczo pomaga. Gdy ostatecznie traci ołówek, znajduje coś ważniejszego – wiarę w siebie, która daje mu siłę w walce z przeciwnościami losu.

Dodaj komentarz

Skip to content