Spektakl „Czarodziejski ołówek”

21 marca 2022 r. uczniowie z klas 1-4 oraz klasy 5a mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Czarodziejski ołówek” w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru Edukacji In-Art. Przedstawienie odbyło się w Kino-Teatrze „Syrena” w Wieluniu.
„Czarodziejski ołówek” to opowieść o niezwykłych przygodach wesołego chłopca Michasia, który uwielbia rysować wszystko to, co go otacza. Michaś przeżywa mnóstwo przygód, poznaje nowych ludzi i ochoczo pomaga wszystkim wkoło. Nowatorska forma spektaklu, barwna scenografia, przepiękne oświetlenie, kostiumy, zabawne, wesołe piosenki, które oddziaływały na wyobraźnię sprawiały, że dzieci z dużym zaangażowaniem obejrzały spektakl. Ich żywy udział w przedstawieniu, śmiechy, krzyki i brawa potwierdzały ich dobrą zabawę. To była pouczająca bajka. W jej trakcie dowiedziały się, że w życiu pomaga wiara w siebie a kierując się dobrym sercem można przezwyciężyć nawet największe przeszkody.

Skip to content