Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Zapobiegamy pożarom”

28 grudnia 2022 r. rozstrzygnięty został gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom”. Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny ma na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją w zakresie ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i ekologii, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz propagowaniem pozytywnych postaw społecznych a także rozwój indywidualnych uzdolnień plastycznych. Tegoroczna edycja konkursu odbywa się przy współpracy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.
W eliminacjach udział brały szkoły z terenu Gminy Osjaków. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni w szkolnym etapie konkursu:
klasy 1-4 – Julia Plecińska, Kornelia Rymaszewska, Anna Pytel, Mateusz Kempa, Fabian Kobryń
klasy 5-8 – Oskar Samulski, Filip Walkowiak, Jagoda Adamiak, Katarzyna Uryszek , Natalia Gajda.
Do eliminacji powiatowych zostali zakwalifikowani: Julia Plecińska, Anna Pytel, Mateusz Kempa , Fabian Kobryń, Jagoda Adamiak, Katarzyna Uryszek .
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.

Skip to content