Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w szkolnym konkursie na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Kartki zostały wykonane na lekcjach plastyki, powstało wiele interesujących prac, wykonanych różnymi technikami. Wykonane prace zostały przekazane do emerytowanych pracowników szkoły oraz zaprzyjaźnionych instytucji. W ten sposób kultywowana została piękna świąteczna tradycja wysyłania życzeń w formie tradycyjnej.
Wyniki konkursu były następujące:
I miejsce – Oskar Samulski, Antoni Przydacz
II miejsce – Katarzyna Uryszek, Zofia Prusińska
III miejsce – Natalia Hanulak, Jan Wróbel, Maciej Malinowski
Wyróżnienie: Fabian Kobryń, Magdalena Kostrzewa, Marcel Wesołowski, Oliwia Kowalczyk, Daniel Sztandera, Kinga Kumańska, Antonina Forenc, Antoni Bożek

Życzenia świąteczne zostały również przekazane gościom, którzy uczestniczyli w Jasełkach Bożonarodzeniowych. Wraz z życzeniami został wręczony upominek – piernikowe choinki z gwiazdką 3D.

Skip to content