Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczęty. W hali sportowej przy ul. Wieluńskiej pani Dyrektor Hanna Kołodziej, serdecznie powitała wszystkich zebranych: zastępcę wójta Gminy Osjaków p. Renatę Kostrzycką, nowych uczniów klas I oraz przedszkolaków z oddziału przedszkolnego, dotychczasowych uczniów szkoły podstawowej oraz wszystkich pracowników i rodziców. W swoim przemówieniu pani dyrektor przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego, mówiła o  planach, pomysłach i wyzwaniach. Głos zabrała także p. Renata Kostrzycka, która życzył uczniom i nauczycielom owocnej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami oraz rodzicami udali się do swoich klas.