Przygoda w krainie rozrywki

W dniu 13 czerwca kolejna grupa uczniów z naszej szkoły wyruszyła do parku rozrywki „Mandoria” w Rzgowie k. Łodzi. Tym razem Miasto Przygód postanowiły odwiedzić dzieci z klas pierwszych. W wyprawie towarzyszyli im rodzice oraz wychowawczynie p. Mariola Leś oraz p. Wioletta Podgórniak. Uczestnicy wycieczki już od samego rana w wyśmienitych nastrojach, mimo intensywnych opadów deszczu, oczekiwali na spotkanie z przygodą. Po dotarciu na miejsce od razu przekonali się, że czeka ich dzień pełen wrażeń. Uczniowie pod okiem opiekunów doświadczali ekscytujących doznań i odkryć korzystając ze wspaniałych karuzeli i emocjonujących przejażdżek familijnymi roller-coasterami,  gigantycznej zjeżdżalni, wielopiętrowego domu do zabawy, lustrzanego labiryntu, szalup, strzelnicy i ogromnego figloraju.  W tętniącym życiem renesansowym mieście dzieci zjadły także obiad i skorzystały z seansu filmowego w kinie sferycznym. Pomimo zmęczenia wywołanego kilkugodzinną zabawą uczniowie wrócili do szkoły bardzo zadowoleni i przekonani, że już niedługo chętnie wrócą do Mandorii, by na nowo przeżywać niezwykłe przygody w krainie rozrywki.

Skip to content