Przedstawienie „Wiedźma Multimedia”

W dniu 12 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość  obejrzenia spektaklu pt. „Wiedźma Multimedia” w wykonaniu uczniów z klasy szóstej oraz klas gimnazjalnych. Spektakl miał na celu zwrócenie uwagi uczniów na problem zanikającego czytelnictwa oraz wszechobecnej i ciągle rozwijającej się techniki multimedialnej.  W tym dniu naszą szkołę nawiedziły postacie z ulubionych bajek: Piraci, kapitan Sztorm, Baba Jaga z kotem i sową oraz Jaś i Małgosia.
Bohaterowie poczytnych bajek musieli stoczyć walkę z Wiedźmą Multimedią oraz z wirusami. Jak to w bajkach bywa wszystko skończyło się happy endem. Młodzi aktorzy wspaniale prezentowali się w swoich  rolach, a ich gra przyciągnęła uwagę widzów, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali spektakl. Na twarzach maluchów i starszych widać było uśmiech i zadowolenie. 
Nad całością przedsięwzięcia czuwała p. Małgorzata Biegańska, dekoracją zajęły się  p. Iwona Bereś i p. Aneta Pierzyna.

Dodaj komentarz

Skip to content