Prezent mikołajkowy – seans filmowy

1 grudnia 2021 r. uczniowie klas trzecich mieli okazję obejrzeć w wieluńskim kinie „Syrena” świetny film pt. „Clifford. Wielki czerwony pies”. Wszyscy jednoznacznie stwierdzili, że jest to świetny film, który bawi, rozśmiesza, a jednocześnie wzrusza i powoduje, że „oczy robią się mokre”.
Kiedy ośmioletnia Emily spotyka czarodziejskiego ratownika zwierząt, który daje jej małego, czerwonego szczeniaka, dziewczynka nie spodziewa się, że obudzi się i znajdzie w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku olbrzymiego, trzymetrowego psa. Podczas gdy jej mama wyjeżdża w interesach, Emily i jej zabawny, ale impulsywny wujek Casey musieli zająć się nowym lokatorem. I tu zaczyna się seria zabawnych i zaskakujących wydarzeń. Ten film to niezwykła przygoda, podczas której Clifford nauczy świat, jak kochać!

Skip to content