Pokaz mody patriotycznej

W dniu 30 listopada 2018r. w naszej szkole, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się „Pokaz mody patriotycznej”. Wzięły w nim udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III. Pokaz pięknych strojów w barwach narodowych, na zaaranżowanym „wybiegu mody” był prawdziwą atrakcją dla oglądających. Wszystkie dzieci wspaniale zaprezentowały swoje stroje przechodząc po wybiegu w rytm piosenki ,,Jestem Polakiem”. Było biało-czerwono i bardzo patriotycznie. Zaangażowanie dzieci zostało nagrodzone gorącymi brawami oraz drobnymi słodkimi upominkami. Warto podkreślić, iż rodzice wykazali się wielkim zaangażowaniem pomagając w przygotowaniu strojów dla swoich dzieci. Pokaz przygotowały panie: Wioletta Podgórniak, Marlena Olbińska i Magdalena Kowalczyk

Dodaj komentarz

Skip to content