Piknik Rodzinny przedszkolaków

W piątek 8 czerwca przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego wraz z rodzicami i nauczycielkami brały udział w pikniku rodzinnym. Piknik zorganizowano w „Lolkowej Zagrodzie”, dzięki czemu można było skorzystać z licznych atrakcji. Dzieci najbardziej ucieszyły się z przejażdżek konnych, a później z karmienia zwierzątek. Wspólnie z rodzicami smażyły kiełbaski przy ognisku oraz grały w piłkę i bawiły się do woli. Piknik rodzinny był świetną okazją, aby wzmocnić więzi emocjonalne dziecka z rodziną, zintegrować rodziców z przedszkolem, nauczycielkami, a także stwarzać okazję do wspólnego, aktywnego spędzania czasu rodziców z dziećmi.
Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Bo kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

Dodaj komentarz

Skip to content