„Piernikowa” noc w szkole

W piątkowe popołudnie 6 grudnia 2019 r. grupa chętnych uczniów spotkała się na stołówce szkolnej, aby wypiekać świąteczne pierniczki, a następnie spędzić noc w szkole.
Od godziny 18-tej zaplanowane było wykrawanie i pieczenie pierników. Po skończonej pracy uczniowie posprzątali swoje stanowiska pracy i wspólnie zjedli kolację. Po kolacji przyszedł czas na dekorowanie ciasteczek, tu każdy mógł wykazać się swoją inwencją twórczą. Po zakończeniu dekorowania trzeba było posprzątać. Następnie uczniowie udali się do klas, aby przygotować sobie miejsce do spania. Do ciszy nocnej, która zaczęła się po północy dzieci grały w gry planszowe i zręcznościowe. Nie wszyscy od razu zasnęli, część prowadziła jeszcze nocne rozmowy.
Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały p. Aneta Pierzyna, p. Anna Łakomska.

Skip to content