Patriotyczny Chór Radia Łódź

Z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości nasza szkoła postanowiła wziąć udział we wspólnej zabawie organizowanej przez Radio Łódź. Już po raz drugi zaproszono szkoły podstawowe z województwa łódzkiego do wspólnego śpiewania w ramach konkursu o nazwie Patriotyczny Chór Radia Łódź. Celem było promowanie i wspieranie wychowania patriotycznego wśród dzieci przez aktywność artystyczną oraz umacnianie świadomości narodowej.
Nasz chór szkolny pięknie zaprezentował pięciozwrotkową piosenkę pt.: Pierwsza Kadrowa. Nagranie wideo zostało wysłane do Organizatorów akcji. W Redakcji Radia Łódź zmontowano wspólne wykonanie utworu, tworząc tym samym największy Patriotyczny Chór Radia Łódź.
Zapraszamy do obejrzenia naszego występu!
W przedsięwzięciu wzięło udział ponad tysiąc uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nad pomysłem czuwały Panie: Ewa Drewicz oraz Magdalena Kowalczyk.

Skip to content