Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty

W dniu 26 kwietnia 2018 roku o godz. 9.00 uczniowie klas trzecich naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty Operon 2018. Uczestniczyło w nim 20 uczniów z klasy IIIa, 20 uczniów z klasy IIIb oraz 18 uczniów z kl. IIIc. Przebieg sprawdzianu nadzorowały nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Anna Dura, Wioletta Podgórniak oraz Irena Ciania. Dla uczniów zbliżających się do końca pierwszego etapu edukacyjnego sprawdzian był podsumowaniem trzyletniej pracy oraz pierwszym poważnym „egzaminem” z nabytej wiedzy i umiejętności. Dostarcza on szkołom oraz rodzicom cennych informacji o pracy uczniów w zakresie różnych kompetencji, takich jak: czytanie, pisanie, wiedza o języku, sprawność rachunkowa oraz praktyczna umiejętność rozwiązywania zadań matematycznych. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki naszych trzecioklasistów!

Dodaj komentarz

Skip to content