Mistrzostwa w pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W dniu 23 listopada 2018r. na Pływalni Krytej przy ul. POW w Wieluniu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego dziewcząt i chłopców w pływaniu drużynowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu oraz WOSIR Wieluń, który bezpłatnie udostępnia pływalnię, a ratownicy pomagają w sprawnym przeprowadzeniu zawodów. Po rozegraniu sztafet pływackich na dystansie 6 x 50 metrów uczniowie rywalizowali w konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 metrów w czterech stylach: klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym.
Chłopcy z naszej szkoły zajęli drużynowo II miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się na IV miejscu.
Skład drużyny chłopców: Igor Podgórniak, Wiktor Wesołowski, Damian Podgórniak, Patyk Wojcieszek, Piotr Gęde, Mateusz Olak.
Skład drużyny dziewcząt: Julia Kowalska, Kinga Półgrabia, Julia Uryszek, Oliwia Chłodna, Martyna Pakuła, Natalia Wesołowska. 

Dodaj komentarz

Skip to content