Mistrzostwa powiatu w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci

W dniu 18 października 2018r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju Dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Organizatorem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. W mistrzostwach wzięło udział 7 szkół. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”. 
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła II miejsce. Gratulacje dla naszych zawodniczek. Skład naszej drużyny był następujący: Wiktoria Mierzwińska, Laura Janoska, Wiktoria Nykiel, Wiktoria Kempa, Zuzanna Przydacz, Iga Mateusiak, Nikola Nagel, Klaudia Ogrodniczak, Daria Grzesiak, Olga Barańska, Natalia Wesołowska, Marta Cybułka.

Dodaj komentarz

Skip to content