Mistrzostwa Powiatu w unihokeju chłopców

W dniu 28 października 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju Chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci 2019-2020”. Organizatorem zawodów byli: Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. Uroczystego otwarcia zawodów oraz wręczenia medali i pucharów dla najlepszych drużyn dokonał dyrektor Szkoły Podstawowej w Białej Pan Grzegorz Boryczka. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego w Białej Krzysztof Skrzypecki.
W mistrzostwach udział wzięło 11 szkół. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”. Mistrzem tegorocznych rozgrywek zostali chłopcy z naszej szkoły, którzy będą reprezentować powiat wieluńskich w półfinałach wojewódzkich.
Skład naszej drużyny:
– Olivier Barański
– Kamil Gadomski
– Antoni Janus
– Mateusz Kubiak
– Michał Kuma
– Adam Stępień
– Ignacy Szymański
– Hubert Szymczak
– Szymon Woźniak
Gratulacje dla naszych chłopaków!

Skip to content