Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Nasza szkoła była współorganizatorem Mistrzostw powiatu wieluńskiego w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 11 października 2018r. Dziewczęta z naszej szkoły w starszej grupie wiekowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyły I miejsce, chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zdobyli II miejsce.
Chłopcy młodsi w ramach Igrzysk Dzieci zajęli I miejsce, natomiast dziewczynki uplasowały się na IV miejscu.
Tym samym trzy sztafety z naszej szkoły reprezentować będą nasz powiat w Półfinale Wojewódzkim, który rozegrany zostanie 17.10.2018r. w Łasku. Młodzież rywalizować będzie z rówieśnikami z Sieradza, Łasku, Wieruszowa i Zduńskiej Woli. Ogromne gratulacje!
Skład sztafety dziewcząt – kl. 7-8 i gimnazjum: Karolina Siuda, Martyna Pakuła, Maja Ogrodniczak, Natalia Lipińska, Julia Kowalska, Oliwia Chłodna, Oliwia Grzesiak, Kinga Półgrabia, Julia Uryszek.
Skład sztafety chłopców – kl. 7-8 i gimnazjum: Mateusz Domagała, Dawid Zygmunt, Hubert Drzazga, Patryk Wojcieszek, Michał Brzozowski, Igor Podgórniak, Oskar Trzcina, Mateusz Lont.
Skład sztafety chłopców – kl. 4-6: Tomasz Borek, Mikołaj Patyk, Szymon Woźniak, Michał Zawadzki, Antoni Janus, Patryk Maruszewski, Patryk Drutowski, Filip Olejnik, Ignacy Szymański.

Dodaj komentarz

Skip to content