Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

21 listopada 2022 r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach brały udział dziewczęta ze szkół z Białej, Czarnożył, Pątnowa, Załęcza Małego oraz Osjakowa.
Nasze dziewczęta stanęły na wysokości zadania i wywalczyły I miejsce. Skład naszej zwycięskiej drużyny był następujący: Natalia Gajda, Martyna Kleszcz, Magdalena Kostrzewa, Kinga Kumańska, Magdalena Nowakowska, Lena Osiewicz, Katarzyna Uryszek, Antonina Forenc, Susy Gargiulo, Martyna Kubiak, Agata Merta, Zofia Prusińska i Aleksandra Pawlicka. Super wynik dziewczyny!!!
Kolejność końcowa mistrzostw:
I miejsce – SP Osjaków
II miejsce – SP Biała
III miejsce – SP Załęcze Małe
IV miejsce – SP Czarnożyły
V miejsce – SP Pątnów

Skip to content