Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej chłopców

W dniu 14.03.2018 w hali sportowej przy ul. Wieluńskiej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minikoszykówce chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci 2017/2018”. Współorganizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Wieluniu oraz PMDKiS w Wieluniu.
W zawodach uczestniczyło 8 zespołów chłopców. Uroczystego otwarcia zawodów oraz wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonała dyrektor SP w Osjakowie – p. Hanna Kołodziej. Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego w Osjakowie – p. Elżbieta Kita.
W tegorocznych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Białej, którzy awansowali do półfinału wojewódzkiego rozgrywanego 22.03.2018 w Sieradzu. Natomiast uczniowie naszej szkoły uplasowali się na siódmym miejscu.

Dodaj komentarz

Skip to content