Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt

W dniu 11 marca 2019r. w Kraszkowicach zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minikoszykówce dziewcząt w ramach „Igrzysk Dzieci 2018/2019”. Organizatorem zawodów byli: Szkoła Podstawowa w Kraszkowicach, SZS Wieluniu oraz PMDKiS w Wieluniu. W zawodach finałowych uczestniczyło 6 zespołów dziewcząt. Uroczystego otwarcia oraz wręczenia medali i dyplomów dokonała dyrektor SP w Kraszkowicach p. Halina Kotala. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.
Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła w tych mistrzostwach III miejsce. Dziewczyny zagrały w następującym składzie: Laura Janoska, Nikola Nagel, Nina Wilmańska, Wiktoria Kempa, Julia Sztandera, Aleksandra Betka, Olga Barańska, Daria Grzesiak, Iga Mateusiak, Maja Kuhn, Klaudia Ogrodniczak, Natalia Wesołowska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content