Mikołajkowo u przedszkolaków

Dziś do przedszkolaków zawitał wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. Wiedział o tym, że dzieci przez cały rok były bardzo grzeczne i dlatego przybył z wizytą, a wraz z nim worek pełen prezentów. W podziękowaniu za upominki, przedszkolaki zaśpiewały piosenkę oraz powiedziały Mikołajowi wierszyk. Wszyscy razem zatańczyli również do pięknej świątecznej piosenki. Wizyta Świętego Mikołaja sprawiła przedszkolakom mnóstwo radości. Mikołajki były świetną okazją do świętowania w przedszkolu Dnia Koloru Czerwonego, który akurat przypadł w dniu dzisiejszym. Wszystkie przedszkolaki spisały się na medal, gdyż ubrane były od stóp do głów na czerwono, a dzięki towarzyszącym im dodatkom z motywem świątecznym, w całej szkole można było dziś poczuć magię zbliżających się świąt.

Skip to content