Konkurs Twórczości Śpiewanej Marii Konopnickiej

23 maja 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osjakowie odbył się Międzygminny Konkurs Twórczości Śpiewanej Marii Konopnickiej. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy 1-4 szkoły podstawowe, klasy 5-8 szkoły podstawowe oraz szkoła ponadpodstawowa. Jury po długich dyskusjach wyłoniło zwycięzców. Uczniowie naszej szkoły  uzyskali następujące wyniki:
oddział przedszkolny:  3. miejsce – Hania Traczewska
klasy 1-4: 1. miejsce – Julia Buczek  z klasy 2a                                                                                                                        klasy 5-8: 1.miejsce – Maria Urbańska z klasy 7a, 2. miejsce – Wiktoria Waloszczyk z klasy 8b 

Najlepsi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Nagrody wręczała  z-ca wójta gminy Osjaków – p. Renata Kostrzycka.  Gratulujemy laureatom!!!

Skip to content