Konkurs recytatorski „Wiosna w wierszach ukryta”

18 maja odbył się konkurs recytatorski „Wiosna w wierszach ukryta”. Konkurs adresowany był do dzieci 6 letnich i uczniów klas 1-3. Miał formę prezentacji dowolnego utworu poetyckiego o tematyce wiosennej. Do konkursu zgłosiło się 38 dzieci. Publiczność gromkimi brawami oklaskiwała wszystkich uczestników. Po trudnych obradach Jury w składzie: p. Hanna Kołodziej, p. Barbara Domagała i p. Anna Różańska wyłoniło laureatów.

W kategorii klas 0-1:
I miejsce – Aleksandra Tokarek
II miejsce – Aleksandra Buk
III miejsce – Natalia Jasicka
Wyróżnienia: Wojciech Kubiak, Rita Czuchta, Paulina Czyż, Konstancja Kempa, Krzysztof Kowalczyk

W kategorii klas 2-3:
I miejsce – Zofia Prusińska
II miejsce – Agata Merta, Róża Kuster, Lena Osiewicz
III miejsce – Aleksandra Chodak
Wyróżnienia: Marcel Wesołowski, Antonina Forenc

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie konkursem i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Skip to content