Konkurs plastyczny „Niebieska planeta”

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Niebieska planeta” realizowany w ramach Programu Edukacji Ekologicznej. Konkurs był adresowany do uczniów oddziału przedszkolnego i klas 1-4. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej, która w ciekawy sposób przedstawiła znaczenie wody na Ziemi. Konkurs organizowany był w następujących kategoriach wiekowych: I grupa – oddział przedszkolny – klasy1, II grupa – klasy 2-4. 
Kryteria oceny: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność i pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu, walory estetyczne pracy. W konkursie wzięło udział 24 uczniów w kategorii: oddział przedszkolny – klasy 1 oraz 52 uczniów z klas 2-4.
W dniu 12 marca 2020 r. komisja konkursowa w składzie: p. Aneta Pierzyna, p. Aleksandra Biegańska i p. Agnieszka Surlej wyłoniła laureatów i osoby wyróżnione. Gratulujemy!
Grupa I:
I miejsce – Oliwia Kowalczyk – 1 a
II miejsce – Jakub Lipiński – 1 a
III miejsce – Karolina Niedbalska – oddział przedszkolny
Wyróżnienia:
Fabian Kobryń – 1 b
Tomasz Tokarek – 1 b
Grupa II:
I miejsce – Magdalena Kostrzewa – 3 b i Jagoda Adamiak – 3 b
II miejsce – Filip Walkowiak – 3 a i Lena Osiewicz – 2b
III miejsce – Alicja Gajda – 3b i Filip Kajmowicz – 4

Wyróżnienia:
Kinga Kumańska –  2b

Bartosz Osyda – 3a
Zofia Prusińska – 2b
Kacper Hanulak – 4

 

Skip to content