Konkurs Języka Angielskiego „Watch and answer”

W dniach 13-31 maja 2020 r. trwał Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas II i III – „Watch and answer” zorganizowany przez panią Annę Łakomską. Celem konkursu było wprowadzenie uczniów w świat literatury anglojęzycznej i rozwijanie uzdolnień uczniów oraz stwarzanie szansy do samodzielnego rozwijania swoich możliwości językowych. Konkurs polegał na obejrzeniu filmów, które pojawiały się dwa razy w tygodniu i odpowiedzi na pytania do filmu. Zadanie to sprawdzało znajomość słownictwa z danego zakresu. Najlepiej, najwytrwalej i najszybciej odpowiadali następujący uczniowie:
Róża Kuster – kl.2b,
– Jakub Hanka – kl. 2a,
– Jagoda Adamiak – kl. 3b,
– Maja Waloszczyk – kl. 3a,
– Lena Żuberek – kl. 3a,
– Zuzanna Myja – kl. 3a,
– Weronika Wojtasik – kl. 3a,
– Filip Walkowiak – kl. 3a.
Gratulujemy!!!!

Skip to content