Jesienna Noc w Szkole

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężką pracą. Miło czasem oderwać się od podręczników szkolnych i spojrzeć na szkołę z innej, mniej oficjalnej strony. Taką okazję 1 października 2021 r. mieli uczniowie klasy 1A, 3A i 3B, którzy odpowiednio przygotowani (czyli wyposażeni w poduszki, śpiwory, zapasy żywności 🙂 i oczywiście mnóstwo energii i pozytywnego nastawienia) wzięli udział w „Jesiennej Nocy w Szkole”, na którą przygotowano wiele atrakcji. Noc w szkole upłynęła baaaaardzo szybko! Na początku dzieci zmierzyły się z różnymi nie tylko „jesiennymi” zadaniami. W rozwiązaniu zadań uczniowie musieli wykazać się umiejętnością współpracy w grupie, spostrzegawczością, kreatywnością oraz umiejętnością wykorzystania w praktyce zdobytej w szkole wiedzy. Zadania wykonały perfekcyjnie! Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy ruchowe na sali gimnastycznej. Po wyczerpującym wysiłku przyszedł czas na wspólną kolację. Wszystkie dzieci apetyt miały ogromny! Po kolacji odbył się „piżamowy pokaz mody” i dyskoteka. Po wieczornej toalecie był jeszcze czas na wspólne gry i zabawy. Wieczór zakończył się słuchaniem czytanych przez opiekunów książek. Większość dzieci wtedy zasnęła. Byli i tacy, którzy chcieli sprawdzić, czy oni usną wcześniej, czy opiekunowie (niektórzy byli bardzo wytrwali 🙂 ). Rano uczniowie ze smutkiem, że to już koniec zabawy, ale i z nadzieją, że to nie ostatnia taka noc rozeszli się do domu. Noc w szkole uważamy za udaną i czekamy na kolejną!!!

Skip to content