Jasełka przedszkolaków

„Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem…”

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Jasełka w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego, które miały miejsce 20 grudnia 2019 roku wprowadziły nas w iście magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w role i zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, a także bożonarodzeniowa dekoracja sali. Pani dyrektor podziękowała przedszkolakom za wspaniały występ i złożyła wszystkim rodzicom i dzieciom świąteczne życzenia. Takie podniosłe chwile jak ta dzisiejsza, nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmacniają serdeczne relacje. Jasełka wprowadziły wszystkich zgromadzonych w wyjątkowy, świąteczny nastrój.
Podczas uroczystości miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu dla przedszkolaków „Najpiękniejszy stroik świąteczny”, w którym I miejsce zajęły wszystkie dzieci, gdyż każdy stroik był wyjątkowy i niepowtarzalny. Nagrody książkowe oraz dyplomy wręczyły Panie dyrektor wraz z nauczycielkami.

Skip to content