IV Turniej Gier Planszowych

27 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Gier Planszowych zorganizowanym przez opiekunów i członków Szkolnego Klubu Wolontariusza. Uczestnicy turnieju grali w tradycyjne gry planszowe, tj. chińczyk i warcaby.
W kategorii gry planszowej „Chińczyk” zwyciężyli:
Wśród uczniów klas IV – VI:
I miejsce – Szymon Wożniak – klasa VI a
II miejsce – Kacper Franelak – klasa VI b
III miejsce – Karolina Siwik – klasa IV b
Wśród uczniów starszych klas:
I miejsce – Kinga Borczyk – klasa III a
II miejsce – Joanna Czerwińska – klasa III a
III miejsce – Mateusz Lipiński – klasa III b

W kategorii gry planszowej „Warcaby” najlepszymi graczami byli:
Wśród uczniów klas IV – VI:
I miejsce – Wiktoria Nykiel – klasa VI a
II miejsce – Maja Kuhn – klasa VI a
III miejsce – Franek Płaczek – klasa VI a
Wśród uczniów starszych klas:
I miejsce – Patryk Wojcieszek – klasa III b
II miejsce – Maja Ogrodniczak – klasa III a
III miejsce – Oliwia Chłodna – klasa VII b

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji.
Turniej był dobrą okazją do rozwijania przez uczniów swoich pasji i zainteresowań, a także wskazania uczestnikom alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego bez telefonu komórkowego i komputera oraz rozwijania umiejętności przydatnych w życiu codziennym, związanych m.in. z planowaniem, kreatywnym rozwiązywaniem problemów, radzeniem sobie z negatywnymi emocjami związanymi z porażką i odniesieniem sukcesu na miarę swoich możliwości.

Dodaj komentarz

Skip to content