Indywidualne biegi przełajowe

W dniach 23 i 24 września 2020 r. w Konopnicy odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Wzięli w nich udział uczniowie z naszej szkoły z klas 4-8.
W ramach Igrzysk Dzieci (23 września) – Aleksandra Kempa zajęła IV miejsce, a Ignacy Szymański VI miejsce. Dziewczęta drużynowo uplasowały się na II miejscu, natomiast chłopcy na I miejscu. Skład drużyny dziewcząt był następujący: Aleksandra Kempa, Natalia Zgolak, Julia Walkowiak, Wiktoria Tokarek, Nikola Marchewka, Julia Podgórniak, Magdalena Kostrzewa, Zuzanna Walkowiak, Maria Urbańska i Maja Bator. Drużyna chłopców: Ignacy Szymański, Kacper Kopacki, Tomasz Borek, Krzysztof Osyda, Hubert Kostrzewa, Kacper Hanulak, Wojciech Peliński, Bartosz Prusiński, Bartosz Śmieja i Krzysztof Lipiński. 

Biegi przełajowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się 24 września. Klaudia Ogrodniczak uplasowała się na I miejscu, Michał Zawadzki na II miejscu, a Szymon Woźniak na 4 miejscu. Drużynowo dziewczęta znalazły się na II miejscu, a chłopcy ponownie na I miejscu. W skład drużyny dziewcząt oprócz Klaudii, wchodziły również: Wiktoria Czyż, Wiktoria Kempa, Oliwia Olewińska, Nikola Nagel, Marzena Stępień, Anna Gruszczyńska, Daria Grzesiak, Pola Marczak i Oliwia Adamiak. A w drużynie chłopców, oprócz Michała i Szymona byli także: Franciszek Płaczek, Olivier Barański, Filip Olejnik, Mikołaj Patyk, Adam Stępień, Kacper Franelak, Witold Bartkowiak i Antoni Janus.

Aleksandra, Ignacy, Klaudia, Michał i Szymon dzięki swoim sukcesom awansowali i będą brać udział w finale wojewódzkim w Bełchatowie. Gratulujemy!

Skip to content