II Powiatowe Rozgrywki Zawodowe

3 kwietnia 2024 r. uczniowie naszej szkoły: Pola Czuchta, Magdalena Nowakowska i Remigiusz Migdal wzięli udział w II Powiatowych Rozgrywkach Zawodowych, które zostały zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Wieluniu, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchlesie , Bibliotekę Pedagogiczną Filia w Wieluniu oraz Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Sieradzu pod patronatem Starosty Wieluńskiego i Wójta Gminy Wierzchlas.
Uczestnicy zawodów na początku wysłuchali wykładu „Co bierzemy pod uwagę w wyborze zawodu?”, a następnie pokazali swoje umiejętności w wielu konkurencjach zawodowych, tj. cukiernictwo, fryzjerstwo, florystyka, stolarstwo, krawiectwo, budownictwo, rachunkowość.
Nasi reprezentanci rywalizując z innymi drużynami wykazali się dużą kreatywnością i predyspozycjami zawodowymi. Gratulujemy!!!

Skip to content