Igrzyska Mieszkańców Powiatu Wieluńskiego

7 czerwca 2022 r. uczniowie naszej szkoły – rocznik 2009 i młodsi, brali udział w Igrzyskach Mieszkańców Powiatu Wieluńskiego. Na podium stanęli: Maja Bator w rzucie piłeczką palantową, Igor Felusiak w rzucie piłeczka palantową, Wiktoria Tokarek w biegu na 600 metrów, Bartosz Osyda w skoku w dal.
Absolwenci naszej szkoły, którzy są mieszkańcami Gminy Osjaków również zajmowali czołowe miejsca: Klaudia Ogrodniczak – 1 miejsce w biegu na 100 m, Kamil Zawadzki – 1 miejsce w biegu na 400 m, Justyna Pawłowska – 2 miejsce w pchnięciu kulą i Miłosz Domagała – 3 miejsce w pchnięciu kulą. Z zawodów wróciliśmy z pucharem jako mieszkańcy Gminy Osjaków. Duże brawa należą się również pozostałym zawodnikom. W reprezentacji występowali: Wojciech Peliński, Bartosz Osyda w biegu na 1000 m, Zuzanna Krzywańska – bieg na 600 m, Bartosz Prusiński , Natalia Gajda w rzucie piłeczką palantową, Hubert Kostrzewa, Julia Walkowiak w biegu na 60 m, Kacper Spaleniak, Julia Walkowiak, Katarzyna Uryszek w skoku w dal. Młodzi sportowcy punktując w swoich konkurencjach przyczynili się do zajęcia czołowego miejsca.

Skip to content