I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

23 października 2018r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Z pieśnią ku wolności”. Organizatorem konkursu była pani Ewa Drewicz – nauczycielka muzyki w naszej szkole. W przeglądzie wzięło udział 16 uczniów z pięciu szkół podstawowych: z Mierzyc, Czarnożył, Wierzchlasa, Strug i Osjakowa.
Komisja konkursowa w składzie: pani Ewa Drewicz, pani Magdalena Kowalczyk oraz pani Iwona Bereś miała bardzo trudne zadanie, ponieważ poziom uczestników był bardzo wyrównany. Ale po długich naradach udało się wyłonić zwycięzców.

W kategorii klas I- V:
1. Joanna Musiał – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czarnożyłach
2. Lena Czarnuch – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wierzchlesie
3. Wiktoria Waloszczyk – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie

W kategorii klas VI – VIII oraz klasa III gimnazjum:
1. Anna Poraszka – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach
2. Weronika Mateusiak – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie 
3. Julita Budziak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach 
Wyróżnienie uzyskał uczeń z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Strugach – Milan Szewciw

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom bardzo gratulujemy. Zapraszamy do kolejnych edycji przeglądu.

 

Dodaj komentarz

Skip to content