Gimnazjalny Projekt Edukacyjny z wos-u

9 kwietnia 2018r. miał miejsce finał gimnazjalnego projektu edukacyjnego z wiedzy o społeczeństwie. Grupa, w skład której weszli uczniowie z klasy IIa badała wpływ działalności organizacji pozarządowych na życie mieszkańców Gminy Osjaków. Podopieczni przeprowadzili wywiady, na bazie których stworzyli prezentacje i portfolia mówiące o stowarzyszeniach i klubach działających na terenie Ziemi Osjakowskiej. Swoją obecnością uroczystość uświetnili znamienici goście: pani wicedyrektor Katarzyna Wojcieszek, kierownik Zespołu Pieśni Ludowej w Chorzynie pani Maria Niciejewska z mężem, skarbnik Stowarzyszenia Cyklistów „Kółeczko” pani Iwona Półgrabia, członkini Stowarzyszenia Przyjaciół Drobnic pani Jolanta Niepiekło. Wychowankowie mieli możliwość dopytać przybyłych gości o nurtujące ich kwestie i obejrzeć materiały, które ze sobą przynieśli tj. nagrody, dyplomy, kroniki. Opiekunem grupy projektowej była pani Karolina Kempa. Po części oficjalnej nastąpił słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

Skip to content