Dzień Rodziny w klasie 3a

„Dla tych ,których kochamy” pod takim hasłem 12 czerwca 2018r.  w  klasie IIIa  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny, na którą zostali zaproszeni rodzice. Uczniowie przygotowani przez wychowawczynię – p. Wiolettę Podgórniak zaprezentowali się w montażu słowno-muzyczno-tanecznym. Wierszem, piosenką i tańcem podziękowali Rodzicom za dobroć, za miłość, za serce, które tak wiele wybacza, za to, że po prostu są. Uczniowie przedstawili również inscenizacje pt. „Bajka z  życzeniami”. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Licznie zgromadzona publiczność była bardzo zadowolona z przebiegu uroczystości. Artyści otrzymali gromkie brawa. Na wszystkich gości i dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Ta wspaniała uroczystość mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów.

Dodaj komentarz

Skip to content