Dzień Rodziny w klasie 1b

Chyba nikt nie ma złudzeń, że najważniejszymi osobami w życiu dzieci są rodzice. Odwrotnie zresztą również. Doskonałym pretekstem do wspólnego spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, był Dzień Rodziny zorganizowany w dniu 7 czerwca 2019r. przez uczniów klasy 1b pod kierunkiem wychowawczyni Wioletty Podgórniak. To święto, łączy w sobie Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci –  pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Uroczystość odbyła się w piątek po południu i pewnie to spowodowało, że w naprawdę dużym gronie można było wspólnie, miło spędzić czas. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, których treścią była wdzięczność, miłość i podziękowanie za trud wychowania. Nastrój przygotowanej imprezy był bardzo uroczysty, a rodzice nie kryli łez wzruszenia. Po występie dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane piękne upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym, słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez wspaniałe, jak zawsze mamusie.

Skip to content