Dzień Postaci z Bajek w oddziale przedszkolnym

W miniony czwartek – 5 listopada 2020 r. w obu grupach oddziału przedszkolnego dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami – p. Agnieszką Surlej oraz p. Malwiną Domagałą przeniosły się do magicznego świata bajek. Każdy w tym dniu prezentował się cudownie w bajkowym kostiumie swojej ulubionej postaci. Wspaniały dzień rozpoczęła wizyta pani dyrektor Hanny Kołodziej. Wyjątkowy gość przeczytał przedszkolakom bajkę o przygodach Kubusia Puchatka. Zasłuchani milusińscy chwilkę później wykonali piękne prace plastyczne o bajkowej tematyce, rozwiązywali ciekawe zagadki i dopasowywali dany atrybut do konkretnej postaci z bajki. Słodki poczęstunek oraz szalona zabawa przy muzyce również sprawiła ogromną radość wszystkim przedszkolakom. To był fantastyczny dzień pełen wrażeń!
Podczas wizyty pani dyrektor został również rozstrzygnięty konkurs dla przedszkolaków „Pani Jesień”. Każda praca była tak wyjątkowa i niesztampowa, że bardzo trudnym zadaniem było wyłonić zwycięzcę. Pierwsze miejsca przyznano wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie i włożyły w swoje prace mnóstwo serca, czasu i zaangażowania. Laureatom wręczono nagrody książkowe, dyplomy oraz słodkości.
Skip to content