Dzień Babci i Dziadka w klasie 2b

Babcie i Dziadkowie pełnią ważną rolę w życiu każdego dziecka. Dla swoich wnucząt zawsze mają czas, cierpliwość i radę na każde zmartwienie. Uczniowie klasy II b pod opieką p. Wioletty Podgórniak chcąc podziękować swoim Babciom i Dziadkom za opiekę i bezgraniczną miłość, przygotowali dla nich wspaniałą uroczystość. Spotkanie miało charakter show pt. „Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent”. Podczas występu dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Program prowadziła dwójka prezenterów – uczniów z klasy II b, którzy w formie zabawnych dialogów zapowiadali poszczególnych wykonawców. Ich występy oceniane były przez jury składające się z czwórki koleżanek i kolegów. Wszyscy goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Babciom i Dziadkom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Na zakończenie wnuczęta złożyły swoim kochanym babciom i dziadkom życzenia i obdarowały ich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Skip to content