Dzień Babci i Dziadka w klasie 1a

Babcia i Dziadek to słowa, kojarzące się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 20 lutego 2020 roku uczniowie klasy 1 a zaprosili na wspaniałą uroczystość swoje Babcie i Dziadków. Uczniowie wraz z wychowawcą p. Ireną Cianią przygotowali program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci zaprezentowały inscenizację „Pączki i faworki u babci Honorki”, a rodzice zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych gości.
Występ małych aktorów wprawił wszystkich w radosny nastrój, pojawiły się także łzy wzruszenia. Wnuczęta zostały nagrodzone gromkimi brawami, po czym udały się do swoich babć i dziadków z życzeniami i własnoręcznie wykonanym upominkiem.
Uśmiech, radość i duma, które towarzyszyły tej wyjątkowej uroczystości dały wyraz tego, jak ważne są takie chwile w życiu każdego z nas. Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

Skip to content